Helping The others Realize The Advantages Of اخذ کد اقتصادی

ایا باید سند قطعی هم بنام من بخورد ساختمان برگ سبز حکم سند را دارد؟

ارائه کپی مدارک شناسایی تمامی اعضا هیات مدیره الزامی است. کپی مدارک شناسایی باید با اصل مدرک هم­خوانی داشته باشد. به کپی اساسنامه نیز احتیاج خواهید داشت. مدارک دیگری که نیاز است شامل کپی آگهی روزنامه رسمی و تغییرات آن است.

) در مورد سهم خریدار و فروشنده، توافقی می باشد و معمولا طبق عرف جامعه فروشنده هزینه سند مالکیت خودرو در دفتر اسناد رسمی را میپردازید.

موسسه ی حقوقی تکسفیر در این مقاله قصد دارد که مراحل کامل پیش ثبت نام کد اقتصادی اشخاص حقوقی را برای شما باز گو کند هر تجارتی نیازمند اخذ کد اقتصادی است و هر شخص حقوقی باید مراحل انجام پیش ثبت نام کد اقتصادی اشخاص حقوقی را انجام دهد تا تجارت خود را قانونی کند این کد برای شناسایی افراد در حوزه های مالیاتی مورد استفاده قرار می گیرد.

کیت ست: با سلام، در مورد هزینه read more سند دو خودرو که نام بردید محاسبه هزینه انتقال سند براساس ارزشی که دارایی برای این دو خودرو اعلام کرده انجام می شود.

کیت ست: با سلام، شما هم هزینه وکالت دادید هم هزینه انتقال سند مالکیت ؟ فکر میکنم منظور شما انتقال سند مالکیت ماشین بوده باشد. در پایین آخرین برگ سند، هزینه دقیق نوشته شده است.

(این قیمت از قیمت بازار پایین تر است.) قطعا قیمت پراید و بنری که نام بردید اختلاف زیادی دارد و هزینه سند هم با توجه قیمت ماشین اختلاف دارد.

مگه تحریرش چقدر زحمت داره که انقدر حق التحریر میگیرن؟؟؟!!!!

با سلام تشکر از برنامه خوب از مبلغ هزینه سند مطلع میشیم واز هزینه اضافی بعضی از دفتر خانه ها جلوگیری میشه سپاس

برای استفاده کامل از امکانات کیت ست باید از نسخه جدید و بروزرسانی شده مرورگر فایرفاکس و کروم یا سایر مرورگرهای جدید و بروز استفاده کنید.

. لطفا بفرمایید چه وکالتی بدم که زود پلاک تعویض کنه و در کل هیچ مشکلی برای من پیش نیاد ممنون

سلام.ممنون از توضیحات وراهنمایی های خوب شماوتشکر از راه اندازی این سایت.

عزیزان اینم بهتون بگم با پول هایی که ما میدهیم بعضی از دفاتر با حساب هاشون کار میکنن و ....

ای خدا.....بابا بردارید این هزینه های گزافو ما که راضی نداریم.........خدا به دادتون برسه .مالیات اینقدر بالا

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *