The Greatest Guide To سایت ثبت شرکتها

شرکت سهامی‌عام، شرکتی است بازرگانی (‌ولو اینکه موضوع عملیات آن، امور بازرگانی نباشد) که سرمایه‌‌ی آن به سهام، تقسیم‌شده که بخشی از این سرمایه از طریق فروش سهام به مردم تأمین‌ می‌شود. در شرکت سهامی‌عام، تعداد سهام‌داران نباید از سه نفر کمتر باشد و مسئولیت سهام‌داران، محدود به مبلغ اسمی سهام آنهاست.

در حال حاضر برای هر متقاضی امکان رزرو فقط یک نوبت در مراکز تعویض پلاک و دفاتر خدمات خودرویی وجود دارد.

اگر کارت اقامت شما منقضی نشده باشد می توانید هنگام ورود یا خروج از ترکیه از آن استفاده کنید و بنابراین نیازی به گرفتن ویزای جدید ندارید.

به منظور شرکت در دوره‌های دکترا، متقاضیان باید مدرک کارشناسی و کارشناسی ارشد مرتبط با رشته مورد نظر را داشته‌ باشند.

به این ترتیب شانس قبولی در بورسیه ترکیه برای افراد با استعدادهای درخشان بالا می رود.

علاوه‌بر‌این می‌توان به نزدیکی ترکیه به ایران اشاره کرد. شما برای سفر به ترکیه اصلا نیازی به اخذ ویزا ندارید. پس خانواده به راحتی می‌توانند با شما دیدار داشته باشند.

مهم است که قبل از پایان دوره اعتبار مجوز اقامت خود را تمدید کنید. به شما یادآوری می کنیم که شما به عنوان دانشجو از هزینه درخواست اقامت معاف هستید ، شما فقط ملزم به پرداخت هزینه کارت هستید.

نامه پذیرش توسط دانشگاه برای دانشجویان خارجی که در امتحان موفق بوده اند و توانسته اند حق ورود به دانشگاه های ترکیه را به دست بیاورند ارسال می شود.

همچنین اخذ بورسیه برای آن‌، ساده‌تر از دوره‌ی کارشناسی و سخت‌تر از دوره‌ی دکترا است.

مدیریت کل آمارهای اقتصادی مسئولیت تهیه طیف گسترده‌ای از آمارها و شاخص‌های اقتصادی را به عهده دارد.

شرکت نسبی شرکتی است که برای امور تجاری، تحت نام مخصوص بین دو یا چند نفر تشکیل می‌شود و مسئولیت هریک از شرکا به نسبت سرمایه‌ای است که در شرکت گذاشته است. در اسم شرکت نسبی عبارت «شرکت نسبی» و لااقل اسم یکی از شرکا باید ذکر شود؛ در صورتی که اسم شرکت مشتمل بر اسامی تمام شرکا نباشد؛ بعد از اسم شریک یا شرکایی که ذکر شده عبارتی از قبیل «و شرکا» و «‌و read more برادران» ضروری است.

با توجه به زمانبندی انجام شده جهت خدمت رسانی بهتر به سایر مراجعین به مراکز تعویض پلاک، در صورت عدم مراجعه به مرکز تعویض پلاک مربوطه در روز و ساعت مقرر ، نوبت شما به صورت خودکار توسط سامانه باطل می شود.

با انتخاب اين سيستم مالياتي شما بايد ٦٪ از در آمد را ماليات بدهيد و مسلما هزينه حسابداري كمتر هست ( در بخش حسابداري توضيح داده شده ) و هر سه ماه يكبار بايد اظهارنامه توسط حسابدار شما به اداره ماليات ارايه شود.

حضور مترجم رسمي در دفترخانه ( مترجم داراي مدرك مترجمي از طرف ما معرفي ميشود )

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *